Rolyefcim.com

Türkiye'nin en iyi rölyef sitesi

Mobiljet/Logo 
Lojistik sektöründe Türkiye'de bir ilk olan Mobiljet adlı firmaya yaptığımız butik bir logo çalışması. 'Mobiljet dünyayı sırtında taşıyor' sloganıyla yola çıkılmış bir ahşap rölyef tablodur. 


'Küçük İtalyan Sokağı' isimli ahşap rölyef çalışmamız. (Kişiye özel butik çalışmalarımızdan biri.)


500 TL (SATILDI)


'Eski İstanbul ve Tramvay' isimli ahşap rölyef tablomuz..

1000 TL (SATILDI)


Muzaffer Gazioğlu Yalısı / Beyazciyan Yalısı / Kara Todori Yalısı, Yeniköy

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Yeniköy'de  yan yana sıralanmış olan üç yalı..

2000 TL  (SATILDI)Boğaziçi Yalıları
Ahşap Rölyef; unutulmaya yüz tutmuş bir Osmanlı sanatıdır aynı zamanda. Biz de  eski İstanbul'u yansıtan gravür resimlerden esinlenerek boğaziçi yalılarını yaptık..750 TL.


İkiz Yalı
Faik ve Bekir Bey yalıları. Daha çok ikiz yalı olarak bilinir. Sarıyer sahilinde bulunmaktadır. Yapı detayları itibari ile ahşap rölyef bir tabloya oldukça gerçekçi ve görkemli bir şekilde yansımaktadır.
1500 TL.

İtalyan Sokağı
İtalyan sokağını tercih etmemizdeki sebeplerden biri,  İtalya'nın mimari yapısının güzelliği haricinde kullanılan malzeme açısından bize sunmuş olduğu farklılıklardır. Osmanlı ahşap çatkı sisteminin aksine taş kullanımının da ahşap rölyefe nasıl aktarıldığını göstermek istedik ve bu sıcak İtalyan sokağını hazırladık.

600 TL  (SATILDI)
Bestekar Sokak /Yeşil Kafe
Daha önce gördüğümüz bir resimden esinlenerek yaptığımız bir çalışma. Biraz kişisel zevkimizle süslediğimiz sokağımız. Neler olsun istedik; taş döşeli bir yol, minik eski tabureler, sıcacık bir semaver çayımız ve bir parçada ehli-keyf olduğumuzdan mıdır nedir bir de nargile ekledik :)350 TL.


Kayıklar


250 TL.Çeşme
Osmanlı kültürünün vazgeçilmez  bir parçası olan çeşmelerden ufak bir kesit..


350 TL.


Erdal Bakkal
Çok sevilen, absürd komedi fenomeni TRT  dizisi Leyla ile Mecnu'nun ana karakterlerinden biri Erdal bakkal. Erdal bakkal, İskender baba, İsmail abi, hırsız Yavuz ve Mecnun dizinin ana karakterleridir. Buluşma yerleri ise Erdal Bakkaldır. Eklemek istediğimiz bir kaç detay olmakla birlikte yine de paylaşmak istedik:)

9 yorum:

hm çok güzel rölyefler gerçekten..

@sokak kedisi evet güzel rölyefler üstelik kalitesine göre de oldukça ucuz. normalde bu rölyefler çok daha pahalı

Ben İtalyan sokağa bayıldım kuzum ya,hepsi birbirinden güzel ama bu bir başka olmuş:))

Erdal Bakkal:))

çeşmeyi istiyorum ben:))

erdal bakkal süper:):)

osmanlı ile ilgili bi bı tablo hazırlar mısınız

merhabalar sefa bey.. Osmanlı ile ilgili düşündüğünüz konsept için bir fotoğrafınız var ise ya da kendiniz nasıl bir tablo istediğinize dair daha detaylı bir bilgi aktarımında bulunur iseniz tablonuzu hazırlayabiliriz.. dilerseniz bu bu bilgileri rolyefcim@gmail adresimize mail olarak iletebilirsiniz..

Emeğinize sağlık çok güzel olmuşlar.

Yorum Gönder

her türlü görüş ya da geribildiriminizi gönderme konusunda çekinmeyin lütfen :)

Reklam

Hoşgeldiniz!

Rolyefcim.com online olarak orijinal ahşap rölyefleri sizlerle buluşturmayı amaç edinmiş rölyef ustalarının ürünlerini sergilediği ve online olarak sizlere satışını gerçekleştirdiği bir web sitesidir.

Bütün rölyeflerimiz ahşap ve gerçek rölyeflerdir. her türlü memnuniyet garantisi ve satın alım kolaylığı sağlanmaktadır. sitemizde beğendiğiniz rölyefleri satın almak isterseniz bir telefon açmanız ya da mail atmanız yeterlidir. Eğer istanbul içerisinde ikamet ediyorsanız ürünlerimize elden ulaşabilirsiniz, diğer şehirlere de ücretsiz kargo ile rölyefleri gönderebiliriz.

Kafanıza takılan her türlü sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz: info@rolyefcim.com

Popüler Yayınlar

Gündem

N var N yok ?

İstatistikler